KIDS FREE

Forum bezdzietnych z wyboru

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie



Nowe forum zrzeszające bezdzietnych z wyboru z woj. Kujawsko-Pomorskiego. Nie ważne czy tylko nie chcesz mieć dzieci, ale je lubisz, czy nienawidzisz wszystkich małych istot. Strona ta ma na celu nie tylko możliwość rozmowy z osobami o podobnych poglądach, ale również jest miejscem na organizowanie spotkań, bo w końcu nikt nam w domu nie płacze ;) ZAPRASZAMY!!!!




Zapraszamy też osoby, którym zdarzyło się stworzyć nowego człowieczka, ale nie są w nim bezgranicznie zakochani, zachowali zdrowy rozsądek i też ich denerwują zachowania popapranych rodziców i bezstresowo wychowane dzieci...

Jeśli ktoś ma problem z rejestracją, niech napisze na sabadilla666@gmail.com, założę konto :)


#1 2013-06-10 08:01:41

Lizard

Użytkownik

Punktów :   

Książki

Jako że w domu mam względną ciszę i spokój, nikt mi (poza kjujikiem) na głowę nie wchodzi, mogę spokojnie poczytać książki.

Od kilku lat zaczytuję się w literaturze japońskiej, jako odmiana od typowo europejskiego, czy amerykańskiego stylu.
Nr. 1 jest dla mnie Haruki Murakami, pisarz dla czytelników wymagających.
Jego książki są dość specyficzne albo przypadną komuś do gustu albo nie.
W każdej autor miesza świat realny ze światem lekko nierzeczywistym, bohaterami są zwykli ludzie, zazwyczaj nie pasujący do swojego otoczenia. W każdej powieści swoje miejsce musi znaleźć również jakiś kot
Nie potrafię pisać recenzji, ale jeśli ktoś szuka odmiany od kolejnego amerykańskiego kryminału itp. to polecam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Limanowa produkcja i remonty sklepów warszawa stop ptak